Instalacja LPG

Montaż Instalacji LPG

AutoRock Garage wykonuje specjalistyczny montaż instalacji LPG do samochodów amerykańskich jak i europejskich. Wykonujemy kompleksowo montaż instalacji gazowych, takich jak: BRC, ZAVOLI, AC STAG, KME

Auto gaz jest dużo tańszy od benzyny czy oleju napędowego. Dlatego Instalacja gazowa w samochodzie stała się jednym ze sposobów na ograniczenie kosztów eksploatacji samochodu. Dodatkowo samochód z instalacją gazową jest dużo bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego. Nowoczesne instalacje LPG w pojazdach są bardziej funkcjonalne i zaawansowane technologiczne łączą się z komputerem silnika i sczytują z niego dane odnośnie pracy silnika, przez co strojenie jak i funkcjonalność pracy na LPG staję się łatwiejsza.

Ile kosztuje instalacja LPG?
Wycena instalacji LPG jest zawsze kwestią indywidualną uzależnioną od wielu czynników. Wpływ na koszt montażu gazu do samochodu ma między innymi ilość cylindrów, moc silnika, a także pojemność i rodzaj zbiornika LPG.
Montaż i serwis instalacji LPG
Zamontowanie instalacji LPG pozwala znacznie ograniczyć wydatki na paliwo, jednak należy pamiętać o jej regularnym serwisowaniu. Oferujemy najwyższy standard obsługi w zakresie montażu i serwisu instalacji LPG.
Szacunkowa wycena usługi
  • Przegląd instalacji LPG - od 200 zł
  • Montaż instalacji 4 cylindry - od 3000 zł
  • Montaż instalacji 6 cylindry - od 4500 zł
  • Montaż instalacji 8 cylindry - od 6000 zł

Montaż
Instalacji LPG

Oferujemy kompletne zestawy do konwersji aut na zasilanie gazem LPG. Nasze nowoczesne zestawy gwarantują bezpieczną jazdę.

Umów Wizytę

Montaż instalacji BRC
Jedne z najbardziej precyzyjnych instalacji gazowych dostępnych na polskim rynku. Wszystkie typy samochodowych instalacji gazowych marki BRC objęte są 2 letnią gwarancją.

Montaż instalacji KME
System dedykowany jest do jednostek napędowych, wyposażonych w pośredni wtrysk paliwa. NEVO-SKY w wersji JET jak i wersji DIRECT, obsługuje 4/6/8 cylindrowe silniki.

Montaż instalacji ZAVOLI
ZAVOLI ALISEI to instalacja gazowa stworzona do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, opierającej się na sekwencyjnym wtrysku gazu w fazie lotnej tj. FSI, TFSI, GDI, TSI, DISI.

INSTALACJA LPG

Umów wizytę w warsztacie już dziś

Chcesz zminimalizować wydatki związane z utrzymaniem samochodu i rozważasz montaż instalacji LPG?
Zdaj się na naszych fachowców, którzy przystosują Twoje auto do zasilania gazem LPG.

+48 514 554 354